HAKKIMIZDA

AN-SES 2004 yılında İskenderun da ”Körfez” ismi ile  kurulmuştur.'Hatay'da Duymayan Kalmasın' sloganı ile işitme cihazı satış ve uygulama merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2007 yılından itibaren şirket ismi değiştirilerek  “An-ses” ismi ile merkezi İskenderun 'da olmak üzere  Antakya Şubesi de açılmıştır.

İşitme Engeli olanlara en iyi ürünlerin yanı sıra en iyi hizmeti de vermeyi amaç edinmiştir ve vatandaşlarımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktadır.

Dünya markası olmuş  birçok İşitme Cihazlarının bayiliğini alarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimiz ve Şubemizde işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadromuz ve satış sonrası teknik servis hizmetimizle de işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkemizdir.

Uzmanlarımıza Odyoloji ve işitme cihazındaki gelişimleri ve tüm yenilikleri yakından takip ederek işitme  bu konularda sürekli eğitimi ve bilgilendirilmeleri yapılmaktadır.


Hizmet alanlarımız içerisinde işitme cihazı uygulaması ve adaptasyonu,işitme cihazı
satışı,işitme cihazı aksesuarları satışı,işitme testleri,kulak arkası işitme cihazları için  kalıp , tüm işitme cihazlarının tamir ve bakımı,kanal içi işitme cihazların
montajı ve yenilenmesi ve servis hizmetleri bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

AN-SES 2004 yılında İskenderun da ”Körfez” ismi ile  kurulmuştur."Hatay'da Duymayan Kalmasın" sloganı ile işitme cihazı satış ve uygulama merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. ...

  • an-ses@hotmail.com
  • +90 (326) 612 02 57
  • +90 (326) 612 15 35
KONUMUMUZ

MERKEZ

Savaş Mah.Ulucami Cad.Sani Kocabaş İş Hanı. K:3 , D:56 İskenderun / HATAY

ŞUBE

Fevzi Çakmak Mah.Kurtuluş Cad.Dr.Mehmet Ezelsoy Apt.K:2 , No:6 Antakya / HATAY

ŞUBE

numune mh. 566sk. no:25 İskenderun / HATAY